Uluslararası Ticaret Bölümü Mezunlarımıza İş Fırsatı

Uluslararası Ticarer Bölümünden mezun olan öğrencilerimize iş fırsatı sunmak amacıyla Evrim Yazılım firması tarasından iletilen duyuru şu şekildedir:

 

 

Merhabalar

Evrim yazılım  olarak Türkiye genelinde iş mülakatı başlatmış  bulunmaktayiz Dış ticaretin mutfağı olarak adlandirabileceginiz şirketimize çalışmak isteyen arkadaşlar için olanak olacaktır  Nasıl bir işe değer katacaksınız ?

 

Evrim yazılım hizmet sektöründe çalışan  800 üzerinde müşterisi ve 14.000 kullanıcısı olan bir şirket. Evrim programları kullanımı sırasında oluşabilecek hatalar, geliştirmeler ve güncel konularla ilgili servis masası ekipleri var. Bu ekipler uzmanlık alanlarına göre sorulara çözümler üretip, eğitimler vererek ve yeni fikirler ile firmalara değer katıyorlar. Bizlerde büyüyen bu yapımız içerisine Telefonla, maille destek verecek, alacağı iç eğitimlerle güncel mevzuatdan haberdar olacak ve firmalara eğitimler vererek onları geliştirecek yeni takım arkadaşları arıyoruz. Daha fazla detaya ve aklınıza takılan sorularınıza sizlerle bir araya geldiğimizde yanıt bulacaksınız.

 

Nasıl başvurabilirim ?

 

Sizlerden aşağıda yer alan anket linkini 05.09.2018 tarihine kadar doldurmanızı istiyoruz. Bu anket sizler hakkında genel fikir sahibi olmamızı sağlayacak. Doldurduğunuz ankete göre sizleri değerlendirip toplu mülakat sürecine  davet edeceğiz ve ardından bu aşamayı da geçen arkadaşlarımızla birebir mülakat sürecine geçeceğiz. 

Ankete ulaşmak için tıklayınız...

Eski Site